За словами Володимира Зеленського, якщо динаміка росту захворюваності на коронавірус буде продовжуватися у такому темпі, медицина стане безсилою.

Сьогодні Україна встановила черговий антирекорд з кількості захворілих на COVID-19, 2328 нових випадків зараження. Той коронавірус що був в Європі кілька місяців тому, тільки зараз дійшов до України. В новому інтерв'ю для 24 каналу, президент висловив побоювання, що медична система України може не витримати нової хвилі коронавірусу.

Не дивлячись на достатню кількість ліжок у лікарнях та запас засобів індивідуального захисту, "медична система може не витримати, якщо епідемія буде потужною", - передбачає Зеленський.

"Ми знаходимось на хвилі за 2000, а вона дуже небезпечна. На жаль влада не може зробити лікарні лише інфекційними. Тому збільшення кількості для нас просто зупинить медицину, держава просто не в змозі щось зробити" - прокоментував президент.

Винахід вакцин деякими країнами Володимир Олександрович назвав «трохи чутками», і заявив, що ніхто не знає конкретних термінів, коли буде та чи інша вакцина передана в певну країну.

Раніше "Українці" повідомляли, що син президента перехворів на коронавірус.