Народний депутат від партії "Слуга народу" здивувався словами Сергія Марченка про відсутність грошей на виплати субсидій.

Як пише Антон Поляков у своєму телеграм-каналі, на осінь грошей вже немає, зате є кошти на масштабні будівельні об'єкти.

"Капітан-очевидність, він же міністр фінансів України, Сергій Марченко зізнався, що на виплати субсидій у жовтні і листопаді грошей немає. Треба знову кроїти бюджет, перерозподіляючи інші виплати, щоб вистачило грошей на субсидії українцям в опалювальний сезон", – пише Антон Поляков.

пост Антона Полякова в телеграм
пост Антона Полякова в телеграм

Водночас нардеп зазначає, що на будівельні проекти у влади гроші знайшлися. А ось допомогти людям впоратися з грабіжницькими тарифами – коштів немає.

"Про мільярди на "велике будівництво" він не згадав. І як тоді в жовтні введуть обіцяні Кабміном надбавки до пенсій – теж актуальне питання. При цьому, цей же Марченко постійно розповідає про перевиконання зборів до бюджету Держподаткової, про зростання економіки і про надефективну команду уряду", – дивується нардеп Антон Поляков.