Сьогодні Україна святкує День державного Прапору. Офіційним свято було встановлено у 2004 році, та у 2009 роді доповнено традицією підіймання прапору на флагшток. Саме в цей день перед проголошенням незалежності України прапор було вперше занесено до залу Верховної Ради України.

Володимир Зеленський привітав громадян з державним святом новим відеозверненням записаним сумісно з відомими українцями.

"В різних країнах, ріні кольори, відповідно до традицій, символізують абсолютно різне. Але усі знають які кольори символізують свободу, незламність та гідність. Це синій і жовтий. Кольори українського прапора. Кольори української душі почав президент.

У зверненні президент сказав, що для кожного з Українців є свої "чуттєві миті пов'язані з прапором".

Так першим виступив Сергій Шевчук підполковник ССО ЗС України, розповідаючи про звільнення Слов'янську під синьо жовтим стягом.

Слідом за Сергієм виступила Лілія Подкопаєва згадуючи Олімпійські ігри в 1996 році, коли вона принесла перемогу Україні та синьо-жовтому прапору.

Виступив також лікар анестезіолог із розповіддю про поїздку в Італію, для допомоги із коронавірусом. "Італійці на знак подяки вивішували за вікна саморобні українські прапори"

Еміне Джапарова перша заступниця Міністру закордонних справ України, пообіцяла повернути синьо-жовтий прапор вивезений з Криму додому.

Дорогі українці, вивісьте сьогодні прапор зі свого вікна. Або ж пов'яжіть на руку синьо-жовту стрічку. Чи просто про себе, в душі, попросіть у Бога процвітання для нашої країни. З Днем Державного прапора! - написав Зеленський.