Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Софія Федина написала до ГПУ заяву на президента України Володимира Зеленського за наругу над державною символікою. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Фейсбук.

Причиною заяви стала урочистість до Дня Незалежності на площі Софії. Нагадаємо, що сцена на якій виступали не тільки зірки на концерті, а й сам Зеленський була виконана в формі обрисів України та забарвлена в жовто-синій колір. Саме це обурило не тільки користувачів мережі, а й народну депутатку.

"Нехтування до символів української державності вже увійшло у хворобливу моду потерпілого Зеленського. Але якщо ми будемо мовчати - то це зневага буде наростати, поки не знищить Україну. За кожен такий випад повинна бути відповідальність!» Софія Федина

Окрім президента, Федіна хоче наказати у тому числі тих хто це придумав. На її думку, кожен хто "топтав державний прапор" має бути притягненим до відповідальності.

Скріншот публікації Софії Фединої
Скріншот публікації Софії Фединої

Публічна наруга над Державним Прапором, Державним Гербом чи Державним Гімном України за статтею 338 Кримінального Кодексу України карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ув'язненням до 6 місяців.

Раніше "Українці" повідомляли про думки користувачів мережі щодо концерту на площі Софії 24 серпня.

А також про жорсткий коментар від Фединої у бік референдумів ОПЗЖ.