Дарницький районний суд Києва 28 вересня продовжить розгляд справи щодо тещі телеведучого Сергія Притули Лілії Сопельник про наїзд на автомобілі в серпні 2019 року на двох осіб в Києві.

Читайте нас у Google News!

Теща Сергія Притули Лілія Сопельник
Теща Сергія Притули Лілія Сопельник

Таке рішення було прийнято після того, як вона не з'явилася на засідання 20 серпня.

Про це інформують Українські новини з посиланням на адвоката потерпілої сторони Юрій Сухов.

"Засідання 28 вересня", - повідомив він.

Час засідання він не уточнив.

Справу розглядає суддя Тетяна Щасна.

Раніше повідомлялося, що 22 серпня стало відомо про ДТП за участю тещі відомого українського телеведучого Сергія Притули. 59-річна Лілія Сопельник на високій швидкості заднім ходом в'їхала в 9-річного хлопчика і його маму. Однак з'явилася інформація, що винуватицю події можуть визнати неосудною. Про це повідомляє 24 канал.

Так, адвокат потерпілих Юрій Сухов повідомив, що у представників ЗМІ є дві версії щодо причин ДТП:

Лілія Сопельник переплутала педалі;

у жінки є захворювання, в результаті якого сталася аварія.

Адвокат зазначає, що певне захворювання дійсно є, однак якщо Сопельник знала про нього, але продовжувала керувати автомобілем, це розцінюється як обтяжлива обставина.

У свою чергу, адвокат Лілії Сопельник Олена Сторожук стверджує, що тещі Притули різко стало зле, а педалі вона не плутала. Так чи інакше, причина ДТП повинна бути встановлена шляхом експертиз і експериментів.

Юрій Сухов заявляє: якщо буде встановлено, що Лілія Сопельник не знала про захворювання, жінку можуть визнати неосудною і вона уникне покарання за те, що трапилося.