У Дніпрі, куди сьогодні з робочим візитом приїхав Володимир Зеленський його охорона побила дівчину активістку та зломала їй ребро. Про це написав активіст руху опор капітуляції Андрій Денисенко.

"Це офіційні дані СМЕ. Аліна - дівчина з Донецька, патріотка, біженка, яка бере активну участь в усіх акціях Руху опору капітуляції на захист України. Вдумайтеся - щоби не підпустити її з незручними питаннями до Зекапітулянта, його охорона зламала їй ребро. Потерпілий, щойно ти сам собі прибив кришку на роялі" Андрій Денисенко

Діагноз дніпровської активістки
Діагноз дніпровської активістки

Денисенко повідомив подробиці події нападу на активістів у виконанні охорони президента та представників Нацполіції.

З його слів, охорона президента напала на них ще за 200 метрів до місця проведення акції. В цей час Зеленський що побачив як б'ють людей просто сховався в бусі та виходив звідти поки не зібрався весь його кортеж, після цього президент спішно покинув місце події.

"Ми йшли на мирну акцію, настрій був цілком філософський і мали намір відкрито і гостро, але спілкуватися. Натомість побачили озвіріння і страх того, що вже не можна назвати владою. Це вироджена, брехлива й скажена колективна істота, яка становить загрозу для життя і здоровя людей, нації та держави. Що ж, Володю, не хвилюйся, ми добре знаємо, як лікуються подібного роду сказ та енурез", - підкреслив Денисенко.

Нагадаємо, що нещодавно Володимир Зеленський заявив що не боїться Путіна.