Сьогодні Кабмін ухвалив проєкт постанови, що передбачає заборону роботи нічних клубів та масових розважальних заходів. Відповідне рішення було прийняте на засіданні сумісно з рішенням про подовження адаптивного карантину.

За поясненнями глави МОЗ Максима Степанова такі заходи вжито у зв'язку з ростом числа заражених COVID-19. Саме з цієї причини було вирішено запровадити певні обмеження навіть у "зеленій" зоні.

До таких обмежень належить зокрема заборона роботи нічних розважальних закладів.

«Пропонується посилити обмежувальні заходи в регіонах, в яких встановлено« зелений »рівень епідеміологічної небезпеки, заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних закладів, нічних клубів, діяльність підприємств громадського харчування з організацією дозвілля. Крім того, ми відпрацювали з Мінкультом заборону концертів, крім проведених установами культури та для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності » Максим Степанов

Нагадаємо, що на сьогоднішньому засіданні також було прийняте рішення про продовження адаптивного карантину до кінця жовтня.