Співають робітники, співають навіть школярі – проста пісня "Батько наш Бандера" сколихнула, безумовно, усе українське суспільство та викликала потік істерії на російському телебаченні.

До обговорення популярності пісні долучилася письменниця Лариса Ніцой, яка активно займається популяризацією всього українського.

"Пісня "Батько наш Бандера" б'є всі рекорди пошуковиків у світі. Канада, Італія, Іспанія, Британія, Штати... В Україні більше запитують західні області, північ. Ей, центральна Україно, Схід, прокидайтеся!", – закликає Лариса Ніцой.

Також письменниця пояснила, що саме зараз прямує до Полтавщини заради однієї мети – зустрічі зі школярами та, звісно, поговорити про новий український хіт.

"Їду досьогодні у школи Полтавщини. Їду, звісно, з книжками. Але й будемо про пісню говорити. Розповім, якщо вони не знають, як усе почалося зі львівських дівчаток... і пішло-поїхало світом. Не турбуйтеся за дітей, у мене тест в кишені - ковіду немає. Тут аби від дітей не підхопити. Але що поробиш, треба піднімати Україну. Тут мене питають, за який кошт я їжджу. А от хто що підкине - так і їду. Фонду/організації/ гранту/ державної підтримки, на жаль, не маю. Усім цьомки і гарного дня", – резюмувала Лариса Ніцой.