Пресслужба Фіскальної служби повідомляє, що податкова міліція у Харківській області виявила незаконне виробництво тестів на коронавірус.

Під час розслідування було встановлено, що групою харків’ян, з метою наживи, налагоджено підпільне виробництво наборів для відбору біологічного матеріалу для тестування на наявність COVID – 19, які, надалі, через підставних фізичних осіб – підприємців поставлялися до лікарень та клінік. В документації, що супроводжувала продукцію "підприємці" вказували липові дані щодо місць виготовлення продукції.

При обшуку місця розташування складу-виробництва було знайдено близько 200 тисяч готових наборів та сировина для ще 4 тисяч. Приблизна сума "навару" винахідників складає 12 мільйонів гривень. Слідство триває.

Нещодавно "Українці" повідомляли майбутню ймовірну ціну вакцини від Китаю, котра вийде на ринки орієнтовно наприкінці 2020 року.

А також про жахливу розповідь лікарки з Львівщини про те що насправді коїться у лікарнях, та прохання до людей не нехтувати засобами індивідуального захисту.