На початку літа цього року президент України Володимир Зеленський видав указ №228, яким дав доручення висадити в країні 1 млрд дерев.

Станом на 8 листопада план глави держави виконали на 3,54%.

Про це свідчать дані сайту держпрограми "Зелена країна". До звітної дати всього в різних регіонах України висадили 35,44 млн дерев на загальній площі 6,78 тис.га, тобто 3,53% від плану.

В рамках програми найбільше дерев посадили в Житомирській області – 12,69 млн саджанців. Друге місце серед регіонів-лідерів з висадки дерев займає Волинська область, де до звітної дати посадили 3,25 млн.

Закриває трійку лідерів Чернігівська область з результатом у 2,33 млн висаджених дерев. У той же час найменше дерев висаджено в Херсонській і Миколаївській областях – 19 тис.і 46 тис. саджанців відповідно.

В указі Зеленського сказано, що протягом наступних 10-ти років площа лісів в Україні повинна істотно збільшитися. А саме необхідно висадити 1 млрд дерев. Проект президента назвали "Зелена країна". Відомо, що для реалізації задумки протягом найближчих 3 років необхідно 2 млрд. грн. Ці гроші планують залучити за рахунок діяльності лісових господарств.