Робот Ameca підмітав підлогу на виставці технологій CES 2022 минулого місяця, але не всі були вражені реалістичними виразами обличчя робота.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Daily Star"

У міру того, як роботи стають все більш реалістичними і розумними, цікавість одиноких чоловіків може тільки зростати. Але не всі роботи є секс-роботами, і вони не хочуть бути ними — принаймні, реалістичний робот Ameca не є таким.

Робот, створений британською компанією Engineered Arts, позиціонується як "ідеальна гуманоїдна платформа для взаємодії людини і робота".

Ameca отримала вірусну популярність завдяки своїм "моторошним" реалістичним виразам обличчя, які намагаються імітувати людське.

Робот
Робот

На CES 2022 Ameca була зіркою шоу, вітаючи людей, коли вони проходили повз, і жартуючи над їх зовнішністю. Але цього було недостатньо для одного чоловіка, який хотів просунутися трохи далі.

Поки жінка знімала взаємодію з Ameca на TikTok, в якому робот жартував з приводу жіночого одягу, до неї підійшов чоловік і запитав, чи є у неї хлопець.

"У мене немає хлопця", - відповіла Амека. - "Ти шукаєш друга?"

"Я натякаю на себе", - сказав він.

"Я розумію. На жаль, мене немає на ринку", - відповіла Амека. "У роботів немає відносин".

Потім вона відповіла: "У тебе є хлопець?"

Збентежений чоловік сказав: "у неї є жарти!", На що Амека сказала: "Я прийму це як так" » а натовп сміялася над ним.

Чоловік
Чоловік

Робот, як повідомляється, продає близько 100 000 фунтів стерлінгів, і вам доведеться програмувати його самостійно. Він ще не може ходити, але може посміхатися, махати руками і виглядати розгубленим, особливо коли ви намагаєтеся запросити його на побачення.

Є роботи, які дійсно захочуть встановити з вами "відносини" за невелику плату. RealDoll відома тим, що розмовляє, перекладає по-китайськи і навіть розминається.

Нагадаємо, що у мережі показали жінку, яка кинула роботу, щоб жити як собака.