Колись бути схожою на усміхнену блондинку зі спортивною фігурою лоні Віллісон не відмовилися б багато дівчат.

Про це пише The Sun.

Фітнес-модель жила в Голлівуді з чоловіком — зіркою "Рятувальників Малібу" Джеремі Джексоном, брала участь у фотосесіях і подумати не могла, у що незабаром перетвориться її життя.

У 2018 році лоні просто зникла, а в жовтні 2020 року 37-річну екс-модель помітили на вулицях Лос-Анджелеса, де вона в лахмітті везла за собою візок. Жінка блукала, забувши про красиве минуле і відмовляючись від допомоги. Зараз її знову зняли на вулиці, коли її спробував нагодувати незнайомець.

модель Лоні Віллісон
модель Лоні Віллісон

На зробленому знімку лоні постала лежить серед сміття в вицвілій рожевій бейсболці, рукавичках і джинсовій сорочці, намотаній на шию. Шкіра колишньої красуні загрубіла під палючим сонцем і давно забула про догляд. Але на цей раз стало помітно, що вона ще й позбулася передніх зубів.

Раніше лоні зізнавалася, що їй ніхто вже не зможе допомогти, так як вона зрозуміла, що не може жити на одному місці і спати під дахом. Також вона не хоче зв'язуватися ні з друзями, ні зі знаменитим колишнім.

"Я застрягла. Навіть якби я могла попросити про допомогу, ніхто не зміг би нічого зробити. <...> Я не можу залишатися на одному місці", – розповіла лоні Віллісон.

модель Лоні Віллісон
модель Лоні Віллісон

Лоні і Джеремі Джексон одружилися в 2012 році, але вже в 2014-му розірвали відносини після низки сварок, кульмінацією яких нібито став напад чоловіка на дівчину в їх власному будинку. Повідомлялося, що у моделі були зламані ребра, пошкоджена шия і роздряпано обличчя.

Після розриву лоні влаштувалася працювати асистентом в клініку косметичної хірургії. Але в 2016-му у неї стався нервовий зрив, після чого вона втратила роботу, квартиру, машину, опинилася на вулиці і стала зловживати алкоголем і наркотиками. Друзі намагалися помістити її в клініку, але в підсумку дівчина просто зникла, вибравши інше життя.