Олександр Гончаров попереджає на своїй сторінці в «Фейсбук» що вже в жовтні цього року українці можуть отримати як мінімум два дуже потужних удари.

За словами експерта, один з них - це серйозне зростання тарифів на комунальні послуги і цін на основні продукти харчування.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

Другий удар у вигляді численних аварій завдасть зношена до межі інфраструктура системи житлово-комунального господарства.

До цього варто додати зовсім невеселі перспективи девальвації гривні і другої хвилі епідемії коронавируса. національна валюта вже просіла нижче 28 гривень за долар, а іноземні власники українських ОВДП активно скуповують долари. Нерезиденти поспішають вивести валюту з нашої країни.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

Якраз в жовтні все це і зійдеться в одну точку. Судячи з усього, уряд знає про це, але «слуги народу» як завжди не встигнуть належно підготуватися, а прем'єр-міністр, як показує ситуація з Нафтогазом, в першу чергу дотримується інтересів олігархів, а не простих громадян.

У свою чергу в економіці України виділяються зараз дві ключові проблеми - високий рівень безробіття і явний брак фінансових ресурсів у реальному секторі.