Наприкінці літа 2021 року на українські телеекрани вийшла українська адаптація серіалу "Не родись красивою" - "Моя улюблена Страшко".

І якщо в американській і навіть російській версії всі дівчата були в захваті від "Жданова" - коханого головної героїні - то в українській версії сердечка викрав друг головного героя - Андрій. Цю роль виконав актор Артур Логай, який раніше прославився роллю у серіаліті "Київ вдень і вночі", а пізніше переміг у шоу "Танці з зірками".

Артур Логай, фото: пресслужба 1+1
Артур Логай, фото: пресслужба 1+1

Зараз же актор не на жарт налякав фоловерів. Чоловік повідомив, що потрапив до лікарні зі струсом мозку. Деякими подробицями він поділився в соцмережі Instagram. Артур Логай заявив, що така ситуація трапилась з ним вперше.

Зірка українського шоу-бізнесу старається не засмучуватись. Навіть в такій неприємній ситуації він шукає переваги.

"Ніч у мене була яскравою, мов спалах. Слава Богу, живий і цілий. Ну, майже цілий. Зараз я в лікарні. Це найкрінжовіша ситуація, яка зі мною колись ставалась", – розповів актор.

Сториз Артура Логая
Сториз Артура Логая

Артур Логай натякнув, що сильно вдарився у бетонний стовп, внаслідок якого отримав струс мозку. За словами співака, наразі він почувається набагато краще.

“Мені вчора діагностували струс мозку, але я вже почуваюся набагато краще”, – зізнався актор. Чимала кількість підписників відразу відреагувала на новину Артура Логая.

Сториз Артура Логая
Сториз Артура Логая

Вони підтримали чоловіка та побажали швидкого одужання. Також фоловери порекомендували співаку бути обережнішим та берегти своє здоров’я. Наразі зірка українського шоу-бізнесу активно веде блог та ділиться з підписниками всіма подробицями. За словами Артура Логая, його самопочуття вже набагато краще.

Нагадаємо, що Катя Репяхова розповіла, як до неї ставиться 40-річний син Віктора Павліка: "Я до них...".

Раніше ми повідомляли, що Дашу Квіткову визнали винною у пригоді, блогерка розповіла, що вирішив суд.