Троє з групи - 19-річна Діана Оксанич, 21-річна Руслана Ковкова і 21-річна Вікторія Рогальчук, утримувалися в камерах міліції за неналежний одяг і оштрафовані на опівнічному судовому засіданні.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Троє членів горезвісного "Українського загону" були затримані поліцією Чорногорії за "безсоромну" появу роздягненими на дорозі загального користування.

Група вперше привернула увагу, коли їх посадили у в'язницю за пікантну фотосесію на балконі в Дубаї.

Моделі
Моделі

В останні дні вони переключили свою підтримку з України, щоб обігнати Англію на Євро-2020, надавши відео з підтримкою команди Гарета Саутгейта напередодні півфіналу проти Данії.

Востаннє порушивши закон, вони просували автоперегони на курорті Котор, а також "допомагали" місцевим пожежникам очистити дорогу.

Американський бізнесмен Віталій Гречин, у якого неподалік є будинок, також спочатку був затриманий, але потім відпущений.

Моделі
Моделі

Всі вони були раніше поміщені у в'язницю "Пекло" в Дубаї після сумнозвісного трюку на балконі, коли група моделей роздягалася на балконі в престижному районі Марина.

Поліція Дубая заявила, що заарештувала "групу людей, які знялися в непристойному відео" за звинуваченням у публічній розпусті.

Перед останнім трюком Гречин запросив жінок пожити з ним в заміському будинку в Чорногорії, а раніше літав так званим загоном Butt Squad в Дубай в поїздку з усіма витратами напередодні скандальної картини.

Моделі
Моделі

Відомо, що суддя Івана Вукасович оштрафувала трьох жінок по 450 євро за порушення законів про громадський порядок.

"Вони безсоромно поводилися в громадському місці", - постановив суд.

Вони "роздяглися догола і позували на асфальтовій дорозі, знімаючи відео і фотографуючи протягом десяти хвилин".

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва показала голе тіло.