Рік для Дарії Квіткової виявився особливо складним. Спочатку розлучення з чоловіком, переїзд із їхнього спільного будинку. поділ майна, а потім ще й аварія, що підняла на вуха весь Київ.

Історія дуже швидко затихла, хоча й блогерка намагалася довести, що не винна ні в чому. Ходили чутки про те, що вона використовувала телефон за кермом і навіть намагалася відкупитись від постраждалої. Виходу справи ніхто не знає і нещодавно колишня Микита Добриніна розповіла, чим усе закінчилося.

ДТП із Квітковою, фото: ТСН
ДТП із Квітковою, фото: ТСН

Близько року минуло від дня, коли з вини відомої блогерки Даші Квіткової сталось ДТП. На щастя серйозно постраждали лише машини. Одна з пасажирок в цій трагедії травмувала руку.

ДТП сталось в серпні минулого року з вини Даші. Зіткнулись три машини. Грудневе судове засідання визнало Дашу винною, та зобов’язало виплатити компенсацію.

В інтерв’ю “Люкс ФМ” блогерка повідомила чим закінчилась ця історія.

Даша зізналась, що виплатила згідно рішення суду всі компенсації. Права в неї є, але вона користується послугами водія. Власний водій це зручно.

Даша Квиткова: скрин с Instagram
Даша Квиткова: скрин с Instagram

Нагадаємо, що Микита Добринін наважився розповісти про розлучення з Дашею Квітковою: "Я знаю, наскільки вона його любить".

Раніше ми повідомляли, що Даша Квіткова топлес блиснула голими "грушами" та сталевим пресом: спортивне тіло порушить сон будь-кого.