Єдиною парою, яка склалася після романтичного реаліті "Холостяк" в Україні була пара Микити Добриніна та Дарії Квіткової.

Час транслював безмежне кохання, одружився і народив сина Лева. Однак і цей союз розпався, причому досить різко для багатьох українців.

Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової
Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової

Спочатку ніхто з пари не коментував детально їхнє розставання, але зараз Добринін першим почала говорити.

У проєкті "Пісня мого життя" шоумен заявив, що кохання почало згасати. Він натякнув, що саме Даша була ініціатором розриву.

"На жаль, не хочеться, напевно, триматися сім’єю виключно заради дитини. Хочеться бути чесними у своїх почуттях і, зрозуміло, що ти не можеш любити, коли не отримуєш взаємні почуття. На жаль, інколи так складається, коли і почуття мають якийсь свій термін придатності. Можливо, ми йшли вінчатися, щоб оновити, закріпити, отримати якусь нову енергію. Але якщо й цієї нової енергії вже немає, на жаль, нічого не складається", — висловився Добринін.

Микита Добринін, кадр з інтерв'ю
Микита Добринін, кадр з інтерв'ю

Додав, що не шкодує про шлюб з Квітковою, оскільки в них народився син — Лев.

"Буду чесним, я дуже щасливий, що в Лева мама саме Даша. Я знаю, наскільки вона його любить, наскільки сильно вона вкладається. Це видно по дитині. Я ні про що не жалкую, тому що є він. І все, що відбувається в моєму житті і відбувалося в нашому житті, варте того моменту, який є зараз, — це наш син", — підсумував ведучий.

Даша Квиткова: скрин с Instagram
Даша Квиткова: скрин с Instagram

Нагадаємо, що Даша Квіткова топлес блиснула голими "грушами" та сталевим пресом: спортивне тіло порушить сон будь-кого.

Раніше ми повідомляли, що Даша Квіткова закохана в українського скандального футболіста, який її не помічає: "Він набагато молодший".