Володимир Ніколаєв, якого вважають одним з найнебезпечніших злочинців Росії, випадково вбив свою першу жертву в п'яному стані. Обсмаживши шматок стегна, він продав "екзотичне м'ясо" друзям.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Злочини Володимира Ніколаєва неймовірно жахливі.

Описуючи свою огидну поведінку, він не може втриматися від сміху, не намагаючись приховати свого хворобливого тріумфу.

Підлий людожер Миколаїв вбивав, рубав, готував і з'їдав своїх жертв. Потім він обманом змусив друзів їсти людське м'ясо, уявивши, що це кенгуру.

Через майже 30 років після його злочинів він вважається одним з найнебезпечніших злочинців Росії.

Володимир
Володимир

62-річний безжальний вбивця-канібал знявся в декількох документальних фільмах про життя в найсуворішій в'язниці країни - в'язниці суворого режиму, що отримала назву "Чорний дельфін".

Він згадує, як перше вбив людину через п'яну суперечку. Перш ніж він усвідомив це, він відрубав чоловікові голову і з'їв шматок його стегна.

Згадуючи свій шокуючий злочин 1996 року, Миколаїв каже: "Я йшов додому з вечірки трохи п'яний, а поруч з дверима мого будинку йшов інший хлопець, теж п'яний, він попросив мене прикурити. Ми почали сперечатися і побилися. Він вдарив мене, я вдарив його, і виявилося, що він помер. Що мені було робити? Я затягнув його у ванну, роздів і почав розрізати на частини".

Посміхаючись, він, здається, із задоволенням ділиться подробицями того, що сталося після того, як він затягнув мертвого в свою квартиру.

Володимир
Володимир

"Я відрубав йому голову, руки, ноги, раптом мене щось на зразок вразило, і я подумав, що спробую його. Я відрізав шматок м'яса від його стегна і зварив. Я спробував, не сподобалося. Я нарізав його і засмажив на сковороді", - з посмішкою розповідає вбивця.

Коли інтерв'юер намагається не заткнути рот, очі Ніколаєва загоряються, і він продовжує свою заплутану розповідь.

Він сміється: "Я дав трохи м'яса одному зі своїх друзів, він взяв його додому і віддав своїй дружині. Вона зробила з нього пельмені. Вона сама їла і годувала дітей. Я сказав, що це був кенгуру. У нас тут немає кенгуру, вони не знали, що це було".

Він додає, що вони не захворіли від вживання людського м'яса, а дізналися, що воно було людського походження, тільки після того, як він постав перед судом.

Тюрма
Тюрма

Миколаїв вбив вдруге і продав на ринку 5 кг м'яса мерця, заявивши покупцям, що це "екзотичне м'ясо".

Його спіймали тільки після того, як деякі з його клієнтів з підозрою поставилися до м'яса і віднесли його до лікаря для тестування, де було виявлено присутність людської крові.

Автор Сондра Лондон згадує про арешт Миколаєва у своїй книзі "Справжні вампіри: кровоссальні вбивці минулого і сьогодення".

Нагадаємо, що маніяка, який переховувався 36 років зловили.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік, який відсидів 36 років пройшов детектор брехні.