Про це пише відомий блогер Міха Чаплига на своїй сторінці у Facebook.

"У п'ятницю, 17 липня, відбулася безпрецедентна, наймасштабніша спецоперація, яка обіцяє стати найбільш резонансною справою з викриття корупції не тільки в Києві, а й у всій країні.

В ході масових обшуків, що включали будинок і офіс "смотрящего" Дениса Комарницького, а також будинок сестри народного депутата Миколи Тищенка - Юлії.

Повідомляють, що була викрита злочинна схема розкрадання бюджетних коштів мером Віталієм Кличком, яку безпосередньо здійснювали Комарницький, Тищенко і чоловік його сестри Герман Блінов.

Правоохоронці вилучили докази відмивання 17 млрд гривень за участю цілого ряду компаній - "Варда", "Екобуд", "Скайбуд" і т. Д. Включаючи вже добре відому "Еко-Буд-Трейд", що отримала в обхід конкурсу поспіль на добудову Подільського мостового переходу.

За інформацією правоохоронців, тільки в цьому році через цю фірму було виведено близько 3 млрд грн з бюджету столиці. Ця цифра цілком збігається з інформацією, яка вже озвучувалася ЗМІ, зокрема, журналістом Денисом Бігус. А також - з доказами нардепа Гео Лерос, які він раніше на флешці передав в НАБУ. Тобто, інформація повністю підтвердилася.

За моїми даними, правоохоронці вже доповіли про все президенту Володимиру Зеленському. І отримали від нього повний карт бланш на подальше розроблення Кличко, Комарницького і Тищенко, незважаючи на те що останній є членом його фракції і очолює київську міську організацію "Слуги народу".

Таким чином це тільки початок серйозного розслідування щодо корупції в столиці..."