"На сьогоднішній день для громадян нічого не змінилося в призначенні житлової субсидії", - зазначив Максим Бученко.

Заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко в ефірі телеканалу» Україна 24 " розповів, чому розмір субсидій для киян зменшився, і які зміни готуються щодо механізму нарахування субсидій.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

«На сьогоднішній день нічого не змінилося в призначенні житлової субсидії. Скажімо, людина може платити за комуналку 100 грн, комунальні послуги були в межах 400 грн. У зв'язку з тим, що ціна на газ зменшилася, то зменшилася і плата за комуналку, але людина як могла платити 100 грн, так і платить, а розмір допомоги зменшився - для людей ніякої різниці немає», - зазначив чиновник.

Він також розповів, чи плануються якісь зміни щодо механізму нарахування субсидій.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

"Ніяких особливих змін не передбачається, крім однієї зміни, яка на сьогоднішній день відстрочена у зв'язку з COVID-19. Новий розрахунок житлової субсидії повинен був бути ще після закінчення минулого опалювального періоду, повинні були перерахувати відсоток. На сьогодні базовий відсоток-15%, А має стати 20%, що вже зменшило б трохи розмір житлової субсидії. Але поки ми не вийдемо з карантину, ніяких істотних змін точно не буде», - заявив Бученко.