На будь-яку ситуацію в Україні знайдеться тисяча та одна думка у тисячі та одного експертів. А з приходом повномашстабної війни таких експертів розлучилося на кожній лавці по 3 штуки.

Черговим є блогер і політолог Михайло Чаплига. Він часто висловлював і продовжує висловлювати свої думки, які зараз уже набули забарвлення російської пропаганди. Воно й зрозуміло, за кордоном такі експерти лише наважуються.

Михайло Чаплига, фото із соцмереж
Михайло Чаплига, фото із соцмереж

Колись учасник дискусій ефірів "НАШ" та телеканалів, які безпосередньо були зв'язні з Медведчуком, зараз "набив" собі популярність за рахунок виправдання російської агресії та засудження українського захисту самих себе.

На початку вересня він в ефірі з Назаром Діордицею вирішив заявити про "тероризм" на території російської федерації, а російську агресію проти України назвав "СВО". Більше того, зробив це у стані алкогольного сп'яніння, судячи з різких жестів та міміки.

На це звернув увагу український громадський та політичний діяч Сергій Стерненко.

"Вже не вперше проти України відкриває свого рота конспіролог, анархіст-державник та просто алкаш Міша Чаплига. Цього разу він сказав, що бити по так званій росії — тероризм. Минулого року, коли він ще був у Києві та в ефірі у Мосейчук принижував військових, йому ще можна було дати підозру. Але він успішно втік, і з-за кордону продовжує лити бруд на Україну. І все ще без підозри", - пише Стерненко.

Допис Сергія Стерненка
Допис Сергія Стерненка

Справді, залишається загадкою, чому людина, яка не має поваги до людей, які захищають її ж п'яту точку, спокійно ходила ефірами і несла своє марення. Тим більше незрозуміло, як йому могли дозволити втекти з країни та продовжувати нести свої марення у стилі Арестовича. До речі, такі висловлювання українських діячів одразу на цитати розхоплюють російські пропагандисти. Що, власне, і зробила розмовляюча голова путіна Соловйов.