Інформація про те, що «тендерні королі» Дніпропетровської області, брати Дубинські, які за шахрайство розшукується Федеральним бюро розслідувань США, залишають прифронтовий регіон, щоб осісти в більш спокійному місті, знайшла підтвердження цього тижня.

30 січня під світ софітів Володимир Дубинський разом із його бізнесом (Dmart) було презентовано як титульні спонсори ФК «Буковина» на Західній Україні у Чернівцях.

«Вже зараз у нас є підтримка міської влади та місцевого бізнесу. Всі разом намагатимемося досягти наших цілей. Для тренувань головної команди вже в найближчій перспективі буде побудовано кілька тренувальних полів і буде проведено всі необхідні зміни на головній арені міста - стадіоні "Буковина"», - заявив у своїй промові прес-службі СФК «Буковина» Володимир Дубинський.

Для Дніпропетровської області ця новина говорить про те, що освоювачі бюджетних мільярдів та фігуранти гучних розслідувань брати Дубинські поступово втрачають свій вплив у регіоні та обирають нове місце для своєї діяльності. Спокійніше і подалі від фронту.

Чернівці, схоже, ще не повною мірою зрозуміли, який подарунок десантувався до них.

Адже за словами про «щиру підтримку спорту» та ремонти на стадіонах, швидше за все, будуть покупки місцевих ЗМІ, спроби просунути своїх людей до органів місцевого самоврядування, суттєвий вплив на політичний устрій у регіоні та, звичайно, запровадження фірм Дубинських на підряди у сферах ЖКГ та будівництва, до чого їх допускати точно не слід.

Про це знають тепер і у Кривому Розі. Приклад неякісної роботи фірми з Дубінських орбіти, а саме: ТОВ «ТЕЛОР-ГРУП», нещодавно продемонстрували журналісти криворізького порталу «На Часі». Після робіт з утеплення житлових будинків на 180 млн гривень штукатурка з них почала просто відклеюватися. І знов ніхто за це не відповів. Останній подарунок від братів? Цілком можливо.

У поспішному переміщенні Дубинських на Західну Україну цікавим є й інший, більш іміджевий момент. Адже від початку російського вторгнення ми багато чули про те, скільки коштів брати отримали (і продовжують отримувати) з бюджетів Дніпропетровської області, (а це мільярди), як вони за шалені гроші купують для своїх команд закордонних легіонерів, але ні слова – про підтримку ЗСУ та військових чи спортсменів та команд з нашої області. Не надто патріотично. Але це найбільш промовисто характеризує Дубинських.

Чи потрібні Чернівцям стадіони, коли всій країні та військовим необхідні дрони – питання, звісно, ​​риторичне.