35-річна Юлія Волкова вперше поскаржилася на рукоприкладство колишнього коханого. Екс-солістка "Тату" вважає, що чоловік хоче позбавити її життя.

Читайте нас у Google News!

Юлія Волкова розповіла в інтерв'ю проекту "Сповідь" онлайн-кінотеатру Premier про роман з "неросійським чоловіком", який вона закрутила кілька років тому. Заради цього співачка виїхала з Росії в південну країну біля моря.

Роман почався по телефону, який дали мені його друзі. Я звернулася до нього за допомогою і він виконав все, що мені було потрібно. Ми стали дружити, спілкуватися, домовлятися все частіше і частіше. Потім я полетіла до нього - ми побачилися і більше не розлучалися. Це була шалена пристрасть. Була така гарна історія з негарним кінцем.

Юлія Волкова зізналася, що її коханий був "власником" і "качком". Співачці складно було радикально змінити своє життя і підлаштуватися під нього. У минулому році вона спробувала завершити відносини.

"Все це закінчилося на вулиці, трагічно, з підняттям рук, зі зламаною щелепою в трьох місцях. Зі мною це було вперше в житті. Я на землі. Люди намагалися його від мене віддерти, відірвати. Коли я прийшла в себе, я вже була в машині швидкої допомоги. Пам'ятаю, я тримала обличчя руками, тому що воно у мене не трималося " , - розповіла зірка.

Екс- "татушка" визнається, що за розправою над нею спостерігали її власні діти. Юлію Волкову відвезли в лікарню - співачку сильно нудило, у неї паморочилося в голові. Зірка навіть не розуміла, де знаходиться.

Я не плакала, намагалася посміхатися, тому що поруч були діти, я не повинна була їх налякати, вони і так були налякані. Я сиділа вся в крові. Це був жах. Посміхалася, говорила: "Діти, все добре, це просто вибита щелепа, нічого страшного немає".

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Виконавиці в результаті потрібна була складна п'ятигодинна операція, в ході якої їй зібрали нижню щелепу і витягли дрібні осколки.

Юлія Волкова після події не стала звертатися в правоохоронні органи за допомогою. При цьому зірка стверджує, що той самий чоловік її як і раніше переслідує.

Коли все це сталося, він сів в машину і поїхав. Більш того, він поїхав за зброєю, щоб мене вбити. І ця людина досі має на меті, щоб мене не було в живих. Поки я жива, він спокійно жити не буде. Хвора любов, коли людина любить як маніяк. Він може любити і вбити.