Колишній нардеп Ігор Мосійчук розкритикував вчинок Володимира Зеленського, який подзвонив терористу, який цього вимагав.

Про це Ігор Мосійчук написав у своєму телеграм каналі.

"Володимир Зеленський вчинив як добра людина але не як державний діяч і Верховний головнокомандуючий! Боже бережи Україну!🙏" - написав Мосійчук.

Раніше колишній нардеп написав ще один пост з критикою вчинку Володимира Зеленського.

"Як би це не подобалося Максиму Бужанського та іншим «слугам» але президент Володимир Зеленський саме ВИКОНАВ ВИМОГИ ТЕРОРИСТА!!! Боюся, що дуже скоро від Зеленського будуть вимагати в один день одягати косоворотку і співати: «Слався Росія!» а в інший форму СС і співати: «Хорст Весель». Ви не державні діячі а політична труха яка руйнує державу. Слабаки...", - написав колишній нардеп.

Також раніше Українці повідомляли, що заручники у безпеці, терорист знешкоджений і затриманий представниками правоохоронних органів.

Президент Володимир Зеленський привітав роботу спецслужб.

"Вітаю всіх, хто весь день боровся за звільнення людей у Луцьку й фактично – за їхні життя. Ми всі переживали й стежили за розвитком подій, напрацьовували плани та змінювали їх з огляду на ситуацію. Життя людини – найважливіша цінність. Ми не втратили нікого. Сьогодні рідні та близькі можуть обійняти всіх, хто простраждав день в автобусі під прицілом. Тероризму немає місця в жодній країні", - написав Володимир Зеленський.

затримання луцького терориста
затримання луцького терориста

Також СБУ повідомило, що луцького терориста затримано.

"СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників та затримали терориста

Співробітники Центу спеціальних операцій «А» СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників і затримали озброєного терориста, який захопив у центрі міста рейсовий автобус «Берестечко - Краснилівка» з пасажирами.

Завдяки спланованій Антитерористичним центром СБУ спецоперації «Бумеранг» правоохоронцям вдалося уникнути жертв серед мирного населення. Встановлено, що терористом є Максим Кривош, який пропагував екстремістські погляди.

Наразі всі заручники звільнені, постраждалих немає.

«Дякую кожному співробітнику Центру «А» та Антитерористичного центру СБУ, усім правоохоронцям за оперативне реагування і взаємодію. Ваші професійні дії врятували 13 життів. Люди в безпеці і це – найголовніше», - зазначив Голова СБУ Іван Баканов.

Він нагадав, що за перше півріччя 2020 року Служба безпеки вже попередила 3 теракти. Тож СБУ приділяє особливу увагу боротьбі з тероризмом.

«На жаль, це реальність, в якій сьогодні живе наша країна. Вона зумовлена різними факторами, у тому числі й подіями на сході та впливом Російської Федерації на ситуацію в Україні. Однак ми робимо все можливе, аби системно протидіяти будь-яким проявам тероризму. Це один із головних напрямів діяльності СБУ, і він буде тільки посилюватися. Кожен громадян України має почуватися в безпеці й без страху пересуватися вулицями міст та населених пунктів», - додав Іван Баканов.

Голова СБУ високо оцінив координацію абсолютно всіх задіяних силових структур держави при звільненні заручників."

Раніше стало відомо, що 44-річний Максим Кривош, який захопив автобус у Луцьку і утримує людей більше 9 годин, відпустив трьох заручників після особистої розмови з президентом Володимиром Зеленським і виконання ним вимоги.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на заяву заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

У свою чергу глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в соцмережі Twitter додав, що терорист відпустив жінку, вагітну жінку і дитину.

Міністр опублікував також відео, на якому видно, як звільнених заручників забрав перший заступник Національної поліції Євген Коваль.

"Щойно перший заступник голови Національної поліції Євген Коваль домовився з Максимом Кривошем і забрав з автобуса перших трьох заручників! Це літня жінка, підліток і молода вагітна дівчина. Вони вільні!" - підтвердив інформацію перший заступник глави МВС Арсен Аваков.