Українська співачка, учасниця шоу "Голос Країни", учасниця гумористичного проекту "Жіночий Квартал" Віра Кекелія оприлюднила знімки в соціальній мережі. Вона здалася публіці в стильному і строгому образі леді.

Відповідні фотографії Віра Кекелія опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна українська співачка показала своїм шанувальникам фотографії в чорно-білому стилі. Вона одягнена в чорний класичний жіночий костюм і білу блузку, і позує в різних позах перед камерами об'єктива для ефектних знімків. Також варто відзначити прикраси на руках і вухах артистки, які так і кидаються в очі.

Потрібно зауважити, що кадри вийшли досить зухвалими, артистка показала себе в образі суворої і сильної жінки.

"Люби Мене "Твої очі питають так чи ні Думки говорять, а губи німіЗасмученії тіні залишились на стініЧи ти мій сон, чи моя уява, чи просто ніжні спогади" Слухайте пісню на всіх музичних платформах.",- прокоментувала свій пост телезірка.

Багатотисячні фанати, які стежать за публікаціями зірки, активно коментують кожну з них.

"Ти так особливо прекрасна в цьому образі, казочка♥️", "Гарнюня 😉 Віра, тобі дуже добре в цьому образі", " Ви дуже гарна😍❤️", - залишили відгуки фоловери віри.

Коментарі на пост віри Кекелії в Instagram
Коментарі на пост віри Кекелії в Instagram

Нагадаємо, що популярна співачка Віра Кекелія похвалилася своїми танцями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі опублікували теплі знімки українських зірок зі своїми дітьми, в тому числі і артистки віри Кекелії.

Також портал "Українці" писав, що співачка гумористичного проекту" Жіночий Квартал " Віра Кекелія захопила аудиторію свої незвичайним чином.