Лісоруб їх Каліфорнії став підозрюваним у серійних вбивствах. Передбачуваний злочинець був заарештований при спробі зламати будинок на колесах. Він напав на власника будинку і вдарив його ножем в шию і зап'ястя.

Про це повідомляється на порталі "Independent".

Райану Скотту Блінсону з Оровілла на північ від Сакраменто пред'явили звинувачення у вбивстві і в замахах на вбивство у Верховному суді округу Бьютт.

Можливі вбивства цим чоловіком відбулися в травні і червні в 2020 році. Чоловік, якому 37 років, вже був судимий і засуджений до позбавлення волі за замах на вбивство і ще за чотирма пунктами.

За словами прокурорів, Скотт перерізав горло чоловікові. Він працював на лісопилці 18 травня, після чого прийшов в будинок свого клієнта і вбив 88-річну жінку. Крім цього, в заяві було написано, що він також намагався вбити її 91-річного чоловіка.

Крім цього, прокуратура повідомляє про те, що після цього, 4 червня, Скотт знову вбив людину.

"Після того, як робота була завершена і команда поїхала, Блінстон повернувся в будинок Джордж і вбив її. Як і у випадку з Северсами, їй перерізали горло в її будинку", - йдеться в заяві.

Блінсон нібито ще вбив свого знайомого через кілька днів і дівчину, яка жила в автомобілі.

"Докази крові і ДНК на машині Блінстона і в ній були криміналістично зіставлені з Клайн", - заявили в прокуратурі. Її тіло було знайдено в річці Перо рибалкою 21 червня. "Пошкодження горла відповідало вбивствам інших жертв", - йдеться в заяві.

Під час пред'явлення звинувачення Блінстон не визнав себе винним. Він утримується під вартою без застави в очікуванні судового засідання 19 травня.

Нагадаємо, що брат дівчини, яка стала жертвою канібалізму звернувся до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Інтернеті розповіли про найстрашніші в'язниці у світі.