З початком опалювального сезону місцева влада опинилася в дуже делікатному становищі: тепер доводиться вибирати, на що витратити гроші. І вибір цей часом досить страшний: залишити людей голодними, або холодними.

Про такий складний вибір не побоявся різко висловитися мер Черкас Анатолій Бондаренко, який раніше не раз йшов на конфронтацію з центральною владою.

"Враховуючи ціни на газ і меморандум, який підписали окремі представники органів місцевого самоврядування, – сьогодні нам доведеться компенсувати від 70 до 90 мільйонів з міського бюджету нашому комунальному підприємству. І я відверто скажу, що цих коштів немає. Є 25 мільйонів в резервному фонді, а решту суми нам доведеться забирати з інших цілей – незакінчених об'єктів, доріг, лікарень, але не ковідних, з капітальних ремонтів шкіл і дитсадків. Якщо не забирати гроші з цих об'єктів, Черкаси витримають місяць опалювального сезону. У нас є вибір – або отримати компенсацію з державного бюджету, або не виплачувати людям заробітну плату, або не платити за газ", – заявив 19 жовтня мер Черкас Анатолій Бондаренко в ефірі політичного ток-шоу "Діалог з країною" на телеканалі LIVE.