Саме цій темі присвячений новий номер однієї із зимових прем'єр «Дизель Шоу». Акторок розпитали, які ворожіння практикували вони у своєму житті? І чи справдилося бодай щось?

Юлія Мотрук – головна героїня нового номера. Вона запрошує своїх подруг напередодні свята Андрія та пропонує поворожити. Юля підготувала безліч варіантів забав: ворожіння за відблиском свічки, за літерами алфавіту, цифрами та навіть чоботями. Щоправда, в однієї з героїнь відповідного взуття не знайшлося, згодом це стало великою проблемою, але поки що не про це. Юля зізналася: у реальному житті не довіряє ворожінням.

Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Юлія Мотрук
Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Юлія Мотрук

– Ніколи цього не робила. Одного разу я написала бажання на папірці, спалила його та випила разом із шампанським. Але цей «коктейль» був дуже несмачним, і я зрозуміла, що такі забави не для мене, – ділиться Юля. - Я більше вірю в те, що якщо буду гарною дівчинкою, то Всесвіт швидше мене винагородить. Приворожити – це не про мене точно.

Колега Юлі Маруся Грицук, теж не вірить у ворожіння. Хоча у самому номері вона пропонувала досить цікаві варіанти. Наприклад, за двома смужками.

- Я не ворожила та не ворожу. Вважаю за краще не знати, що буде зі мною. Трохи боюся, а раптом пророцтво стане якимось вирішальним. Але я знаю одне класне ворожіння на Андрія. Потрібно знайти вдома білу серветку, вирізати сніжинку з неї та знайти на вулиці схожу. Якщо знайдеш, то бажання здійсниться. Жартую, - сміється актриса.

А ось Вікторії Булітко було не до сміху. У нашому номері актриса не ворожила, бо була вже заміжня та й чобота у неї не було. А от у шкільні роки Віка намагалася з'ясувати зі своїми подружками, хто її наречений.

- Пам'ятаю одне ворожіння, коли у крупу ми закидали різні каблучки: золоту, срібну та просту. І яку каблучку витягнеш, такий статус і буде у твого майбутнього чоловіка. Я тоді витягла хорошу каблучку, але заміж поки що не вийшла, - сміється Віка. - А було ще одне страшне ворожіння. Ми запалювали свічки та виставляли їх якось між дзеркалами. За ідеєю у відображенні можна було побачити свого судженого. Тоді було дуже страшно. Але зараз – смішно.

Фото Яни Глущенко
Фото Яни Глущенко

Намагалася дізнатися про свого нареченого й Яна Глущенко.

- Звісно, я теж ворожила зі своїми подружками на Андрія. У нас було багато різних ворожінь, але я вже не пам'ятаю, яких саме. Пам'ятаю точно одне, що нічого з того не справдилося, - сміється Яна.

А що думають чоловіки про такі дівочі забави? У нашому номері знайшлася роль і для самого об'єкта ворожіння. Причому, доволі несподівана. Виявляється, у головної героїні вже був суджений. І приховувала його Юля, щоб подружки менше розпитували про коханого. Саме ця роль дісталася Євгену Нікішину.

- Я вважаю, що це просто дівочі розваги. Головне, щоб вони вірили в це. Особливо незаміжні. Якщо вони когось собі наворожать, то вже підсвідомо не відпустять цю думку та притягнуть того самого нареченого, – міркує Євген Нікішин.

Якщо ви ще не встигли подивитися цей кумедний та зворушливий номер – скоріше шукайте його на нашому ютуб-каналі. І можете теж поворожити на свого нареченого, зараз саме час. Раптом щось справдиться.