Усі українські знаменитості намагаються допомагати Україні здобути перемогу над диктаторською росією з путіним на чолі.

І тут, звичайно, йде все: щоденні донати, закриття зборів, мотивуючі пісні та виступи для героїв ЗСУ в небезпечних районах.

З такими концертами від'їздили гумористи "Квартал 95", Аня Добриднєва, Злата Огенвіч та інші. Також є віддеальна категорія зірок, яка відклала творчість та пішла захищати Україну. Це Коля Серга, Даніель Салем, Тарас Тополя, Андрій Хливнюк.

Торас Тополя
Торас Тополя

Але, як з'ясувалося, є зірки, які начебто і хочуть допомогти, але останній момент просто кудись подіються. Серед них улюблениця українців Тіна Кароль та скандальний Велбой. Про це розповів український музикант Сашко Чемеров.

Зокрема, він згадав, що співачка Тіна Кароль неодноразово обіцяла поїхати до військових у рамках "Культурного десанту", проте щоразу вона "стрибала з теми".

Крім того, в інтерв'ю Аліні Доротюк він повідомив, що Кароль обіцяла передати військовим машину, проте й цієї обіцянки вона не дотрималася.

"Це був не раз. Три чи чотири рази так було. І, крім цього, було обіцяно якусь машину, але вона не приїхала. Наскільки я знаю і розумію, Тіна просто боїться в принципі. Як я думаю собі, а її причину у неї потрібно запитати" , - сказав Чемеров.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Крім того, він назвав ще одного артиста, котрий напередодні поїздки на фронт відмовлявся від цієї ідеї. За словами Чемерова, це Антон Велбій.

"Він морозився їхати, а потім, коли в нього наламалася його кар'єра, він почав прямо говорити: "Візьміть мене з собою", але ми його вже не брали" , – додав музикант.

Нагадаємо, що Тіна Кароль передбачила майбутнє Григорія Лепса, який приперся до Луганська.

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль висловила все, що думає про підроблені документи Аліни Паш.