Тіна Кароль останнім часом просто-таки розцвіла і з радістю несе своє світло людям. Тепер це більше не холодна блондинка з сумним обличчям, а весела дівчина, яка радіє.

До речі, співачка дуже активна буквально у всіх соцмережах і нещодавно вона показала ішкарну фотосесію в дивовижній сукні.

Тіна Кароль, кадр із виступу на Євробаченні-2006
Тіна Кароль, кадр із виступу на Євробаченні-2006

Співачка одягла сукню насиченого синього кольору від українського бренду J'amemme. Тіна вибрала сукню довжини максі на довгий рукав, що має краплеподібний виріз спереду та завершений синім бра. Під низ співачка одягла синій мереживний лонгслів.

На сайті бренду сукня усіяна паєтками коштує 55 тисяч гривень. Свій образ Тіна доповнила чорними мюлями на підборах і постала перед камерою у звичній для себе зачісці з масивними кучерями та незвичайним макіяжем із темно-синіми губами. Фотографом зірки вкотре став Михайло Федорак, якому Тіна довіряє усі свої фотосесії.

На фотографіях виконавиця швидко позувала, демонструючи у всій красі свій образ. У Тіни Кароль та виконавця SHUMEI є дуетна пісня "Стерва", яка вийшла у квітні 2024 року. Згадуючи сингл, співачка поставила передплатницям дещо провокаційне питання.

"Кожна з нас має свій бік, який іноді виходить назовні. Бути стервом - це не про постійний стан, а про тимчасовий статус, який допомагає захистити своє серце. А тобі доводилося бути в ролі стерви?" , - Написала Тіна Кароль.

Нагадаємо, що чи поїде на Євробачення-2025? Тіна Кароль зробила заяву, незважаючи на кредити.

Раніше ми повідомляли, що співачка хотіла співпрацювати з Тіною Кароль, але напоралася на відмову і розповіла правду: "Рівне за годину...".