Денис, син співачки Таїсії Повалій, яку прозвали справжнім зрадником, нещодавно поділився своїми думками щодо війни в Україні, яку розв'язала РФ.

Живучи зараз у будинку на березі моря в Іспанії, Денис опублікував у Instagram повідомлення про сутичку між співробітниками ТЦК та машиною швидкої допомоги в Одесі з посиланням на російське джерело новин.

Скрін публікації сина Повалій
Скрін публікації сина Повалій

Він також поставив під сумнів справедливість відправлення людей на передову, якщо вони не поділяють тих самих переконань, що й ті, хто добровільно воював.

Крім того, він порівняв обов'язок захищати свою країну з виконанням подружніх обов'язків. Проте найбільше вражають інші його слова, які цинічно виправдовують росіян та окупантів.

Повалій та її син
Повалій та її син

«Люди, ми ж не змушуємо веганів споживати м'ясо. Навіть подружній обов'язок можна не виконувати. Чим така людина завинила державі, що повинна не тільки вмирати за неї, а й убивати? Тільки не треба про «прийдуть ґвалтувати ваших жінок» - не на рівному місці ж прийшли. А після восьми років АТО...», - привселюдно написав Денис.

Скрін публікації сина Повалій
Скрін публікації сина Повалій

Нагадаємо, Тіна Кароль показала "мохнатку" та "колючки": помідори Олі Полякової та зарості Лесі Нікітюк відпочивають

Раніше «Українці» писали, Каменських без ліфа викотила "принади" на телебаченні в Мексиці: груди "порвали" топік, а ноги довелося схрестити

Як повідомляли «Українці», мокру Олю Полякову в ультратонких трусах "відсмажили" двоє чоловіків прямо на камеру: у вас очі повилазять з орбіт