Олександр Цекало разом зі своєю молодою дружиною проводить час в американських ресторанах. Пара ніби світиться від щастя.

Олександр Цекало з дружиною
Олександр Цекало з дружиною

Однак численна аудиторія звернула увагу не на радісний погляд продюсера, а на його сиву шевелюру.

Відомо, що закохані вже давним-давно переселилися в США. Схоже, що цей переїзд справив позитивний вплив тільки на Дарину Ервін. Дівчина придбала шоколадну засмагу, блиск в очах і шикарні апартаменти біля океану. Чого не скажеш про Цекало.

Олександр Цекало
Олександр Цекало

За цей час Олександр постарів і посивів. Шанувальники списують подію на вік. Адже продюсеру вже 59 років. Добре, що сиве волосся не заважають сімейному щастю Цекало.

Варто відзначити, що між подружжям велика різниця у віці. Дарина на 30 років молодше Олександра. Їх бурхливий роман почався два роки тому. Вже через кілька місяців Цекало і Ервін зіграли весілля в Беверлі-Хіллз. Після вони вирушили у весільну подорож до Італії.

Олександр Цекало з дружиною
Олександр Цекало з дружиною

На опублікованих фотографіях чітко видно, як пара проводить вільний час. Кохані розлучаються тільки через робочі моменти, але щовечора намагаються проводити поруч один з одним.

Нагадаємо, що Олександр і Дарина зробили все можливе, щоб перетинатися і на знімальному майданчику. Так, Ервін взяла участь у зйомках повнометражного фільму "Мажор", продюсером якого якраз є її зірковий чоловік.