Найбільше таких у Рівненській та Київській областях – 384 і 281 осіб відповідно, повідомив у суботу, 27 листопада, міністр науки і освіти України Сергій Шкарлет.

При цьому міністр заявив, що "сподівається найближчим часом відновити очне навчання в школах по всій території України".

Привід для оптимізму у міністра очевидний: за його даними, на сьогодні 96,5% працівників закладів середньої освіти в Україні щеплені мінімум однією дозою вакцини. А повний курс вакцинації вже пройшли понад 563 тис., або 86,4% від загальної кількості.

З іншого боку, дивлячись на тижневу динаміку вакцинації (а 22 листопада було 84,5% повністю щеплених педагогів), очевидно, що значного прогресу немає. Інакше кажучи, кількість відсторонених педагогів вже навряд чи зміниться.

школи, учні, вчителі, освіта
школи, учні, вчителі, освіта

На сьогодні лідерами за кількістю повністю вакцинованих вчителів є Луганська (94,3%), Сумська (93,9%), Донецька (93,9%), Черкаська (93,7%) і Харківська (93,5%) області. У Києві за останні кілька днів рівень щеплення працівників шкіл двома дозами вакцини від Covid – 19 збільшився на 1,7% (22 листопада було 86%), – повідомив глава Міносвіти.

Тим часом, 36% громадян України не мають наміру вакцинуватися від коронавірусу. Про це свідчать дані дослідження Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в листопаді.

З іншого боку, за словами голови парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайла Радуцького, якщо не будуть знижуватися темпи вакцинації, то до кінця року ми можемо вийти на 60% вакцинованих в країні.