У Міністерстві економіки України повідомили про те, що ціни на комунальні послуги для населення можуть вирости. Фахівці впевнені в тому, що найбільше зросте вартість газу, він подорожчає на 13%, і водопостачання, яке подорожчає на 11%.

Про це повідомляють на офіційному сайті Міністерства економіки України.

Раніше в Міністерстві економіки говорили про те, що на території України різко і істотно зросте вартість комунальних послуг для населення. Але на сьогоднішній день в міністерстві стверджують, що цього може не статися.

тарифи, комуналка, абонплата
тарифи, комуналка, абонплата

Проте, фахівці говорять про те, що деякі комунальні послуги все ж виростуть в ціні. Так, за словами міністрів, може подорожчати опалення, водопостачання та електроенергія для українських громадян.

Як кажуть у Міністерстві, в Україні очікується зростання ціни на опалення, яке подорожчає на 6%. Також подорожчає і вода, вона виросте в ціні на 11%, електроенергія, на щастя, не подорожчає, а ось газ виросте в ціні найбільше, він подорожчає на 13%.

Подорожчання комуналки в Україні
Подорожчання комуналки в Україні

Тим не менш, міністри стверджують, що в уряді повинні зробити все, щоб стримати зростання ціни на комунальні послуги для українського населення в мінімальній динаміці.

Нагадаємо, що українські громадяни пояснили, з якої причини вони не платять за комунальні послуги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли про те, що восени знову зросте вартість комунальних послуг.

Також портал "Українці" писав, що українцям розповіли про те, в яких містах зростуть ціни на комунальні послуги найбільше.