У соціальній мережі один з українських журналістів розмістив дуже скандальний пост. Чоловік акцентував всю увагу на цінах за соняшникову олію і порівняв її з оливковою олією з Італії.

Відповідну публікацію Єгор Чечеринда опублікував у своєму акаунті в Facebook.

"Чудеса українського ціноутворення. Олія Українська Суняшникова "Чумак" 0.9 літр - 73,99 грн. (У перерахунку на 1 літр - це 82,21 грн)Сантоліно Італійська оливкова олія 1 літр - 89.99...Один з них приїхав з Полтави (300 км від Києва), інший в італійському місті Барі (2.650 км від Києва). Про платну митницю на кордоні і різницю в зарплатах працівників, які видобули цю нафту в барі і Полтаві - краще промовчу. І про те, наскільки Соняшник дешевше оливок...", - підмітив український журналіст.

Пост Єгора Чечеринди в Facebook
Пост Єгора Чечеринди в Facebook

Українці не залишили без уваги публікацію Єгора Чечеринди. Вони не пройшли повз пост про ціни на масло і влаштували справжній колапс в коментарях.

Соняшникова олія
Соняшникова олія

"Взагалі треба заборонити всі ці 0,8, 0,9 тощо. Лише літр для рідин чи кілограм для сипучих (і кратні 1 літру чи кг). Так само як заборонили безкоштовні пакетики", "Епоха бідності скінчилася, тепер влада просто привчає нас до раніше елітних продуктів", "" Чому так дорого?""Бо гроші дуже потрібні!"", "Ціна 89 грн за літр мене хвилює. В Барі в магазині найдешевша олія коштує від 3євро. Я б не довіряв такій олії....", "Просто картельна змова......"," Нормальна оливкова олія гривень під 150-200 за 0,5 л", - пишуть відгуки обурені українські користувачі.

Коментарі
Коментарі

Коментарі
Коментарі

Нагадаємо, що українська влада заборонила супермаркетам підвищувати ціни на хліб.