Фронтвумен українського гурту "The Hardkiss", українська рок-діва, талановита співачка Юлія Саніна зачарувала публіку теплим знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася шанувальникам на відпочинку в теплих краях зі своєю сім'єю.

Відповідну фотографію Юлія Саніна оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Українська співачка знаходиться на вершині популярності. Вона здивувала своїх фанатів унікальним умінням швидко вчитися танцювати.

Відомо, що в минулому, 2020 році, українську співачку запросили на самий танцювальний проект країни "Танці з зірками", де вона показала неймовірні успіхи і швидку здатність до навчання завдяки своєму партнеру по танцях Дмитру Жуку.

Крім цього, варто відзначити, що вона була травмована під час проекту, але навіть це її не зупинило, і вона продовжувала танцювати в прямому ефірі. Вона пройшла у фінал, де посіла друге місце.

У своєму пості знаменитість показалася зі своїм маленьким сином Данею. Вони оповиті в білі рушники і сидять під сонцем, зігріваючись після купання в морі, а на задньому плані видно бездонну синю воду.

"Я не пам'ятаю, про що думала в той момент. Пам'ятаю тільки відчуття: солоні бризки, вітер, втомлені ми, запах моря... @val_bebko дякую за знімок, люблю, коли ти бачиш той самий "момент"", - підписала свою публікацію українська рок-зірка.

Юлія Саніна
Юлія Саніна

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку своєї улюблениці залишають чимало відгуків під знімком.

"Це талант-помічати такі моменти!", "любов, турбота і свобода", "Яке фото!)) ❤️😍👏👍". - коментують пост Юлії підписники.

Коментарі на пост Юлії Саніної в Instagram
Коментарі на пост Юлії Саніної в Instagram

Нагадаємо, що Українська знаменита артистка Юлія Саніна дала інтерв'ю на одному з найвідоміших шоу країни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Юлія Саніна похвалилася своїм досягненням.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Юлія Саніна зачарувала шанувальників теплим знімком зі своїм чоловіком.