Півгодинний відеоролик з чоловічого туалету бару у Владивостоці з'явився на спеціалізованому сайті в розділі для гомосексуалів.

Прихована камера зафіксувала десятки клієнтів закладу, які відвідують вбиральню і навіть не підозрюють, що їх знімають.

За інформацією джерела місцевого видання, запис від 10 червня 2020 року з'явилася на порно-сайті трохи більше місяця тому і за цей час встигла зібрати понад 50 тисяч переглядів.

На зафіксованому прихованою камерою ролику тривалістю 30 хвилин молоді хлопці і дорослі чоловіки відвідують туалет, демонструючи на записі інтимні частини тіла.

За попередніми даними, ролик на порно-сайті був опублікований невідомим представником сексуальних меншин, який самостійно розмістив приховану камеру в туалеті. Ймовірно, що за свій запис автор відео отримав грошову винагороду від сайту.

Як вдалося з'ясувати, поки в правоохоронні органи не надходили заяви від громадян, які потрапили на скандальне відео.

Швидше за все, люди навіть не знають, що їхні обличчя та інші частини тіла хтось виклав у вільний доступ в інтернет. Відразу після звернення відвідувачів клубу, які дізналися себе на записі в поліцію, правоохоронці і слідчі почнуть перевірку.

Видання попередило, якщо ви потрапили на кадри подібної відеозйомки, необхідно звернутися в правоохоронні органи і написати заяву для притягнення зловмисників до кримінальної відповідальності.

Також необхідно звернутися до Адміністрації Сайту з вимогою видалити відео з прихованої камери. Доказом буде служити сам відеозапис. Від тих, хто її виробляв, якщо їх особистість буде встановлена, постраждалі можуть зажадати, як мінімум, відшкодування моральної шкоди.

Здійснювати зйомку прихованою камерою без відома відвідувачів громадського закладу незаконно. Той, хто за цим стоїть, може отримати кримінальне покарання, так як справа стосується захисту честі, гідності та репутації людини.