Деякі прокурори взялися до зброї або намагаються на місцях надавати необхідну допомогу у захисті нашої Батьківщини від ворога. Але знайшлися й такі, що виришів якнайшвидше втекти закордон та перечекати війну у безпечних країнах.

Навіть були випадки, коли прокурори пропонували хабаря прикордонникам, аби їх тільки випустили з країни. Саме до таких потвор звернулася Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова.

"Скоро проведемо «перекличку» особового складу і зрозуміємо хто на місцях, хто на війні. Також настав час зробити інвентаризацію мотлоху, який втік від своїх співвітчизників. Де ви, гімнюки, знайшли ці десятки тисяч доларів, якими намагались підкупити прикордонників, де? Хоч би службові посвідчення не показували. Вже ганьбіться самі, навіщо тінь на всю прокуратуру кидати. Розумію, що у всіх без винятку правоохоронних органах таких «лицарів» вистачає. Днями доручу створити групу для складання списку «хероїв». Хлопці, ви вже вибачайте, але як кажуть - за законами воєнного часу…", - попередила Ірина Венедиктова паршивих вівць свого стада.