За одну мить батько сімейства Сергій Перебійніс втратив дружину, сина, доньку та собаку. Вони потрапили під мінометний обстріл у селі Романівка під Ірпенем, коли втікали у безпечне місце.

Про загибель своєї родини розповів у своєму Facebook батько сімейства Сергій Перебійніс.

чоловік втратив дружину, сина, доньку та навіть собаку
чоловік втратив дружину, сина, доньку та навіть собаку

Діти - 18-річний Микита та 9-річна Аліса, а також собака, померли на місці, а дружина Сергія – Тетяна Перебийніс, бухгалтерка компанії SE Ranking померла у лікарні.

Під мінометний обстріл російських фашистів сім'я Перебійніс потрапила під час евакуації з Романівки, а крім них там же загинув ще один чоловік, якого спочатку помилково вважали за члена їхньої сім'ї та батьком дітей.

У своїй публікації Сергій Перебійніс пише про те, що їде прощатися зі своєю дружиною та дітьми та просить у них пробачення за те, що не зміг їх прикрити.

Крім того, він написав, що сподівався, що виживе бодай хтось, але пішли всі.

чоловік втратив дружину, сина, доньку та навіть собаку
чоловік втратив дружину, сина, доньку та навіть собаку

Разом із сім'єю Перебийніс загинув і їхній собака, який жив з ними 11 років - його знайшли з пораненнями.

Сергій також написав, що у моргах зараз буквально немає місць: вони переповнені загиблими в Ірпеня, Бучі та Гостомеля.

Тетяна та Сергій Перебійніс були переселенцями з Донецька. З гарячої точки у 2014 році вони залишили рідне місто та жили в Ірпені, а за три дні до того, як загинули діти та дружина Сергія, він написав у своєму Facebook про те, що навіть після переїзду з Донецька війна знову прийшла до їхнього дому.