Хоча Україна продовжує боротися за свою незалежність і свободу з російськими окупантами, але життя йде своєю чергою.

Так чекає своєю чергою йде і переведення стрілок годинника восени. Так, навесні ми переводили час не востаннє і вже зовсім скоро ми маємо це зробити ще раз.

Українці
Українці

Як завжди, перехід на зимовий час здійснюється в останню неділю другого осіннього місяця. 2023 року ця дата випадає на 29 жовтня. Отже, жителі нашої країни мають перевести годинник зранку о 4:00 – на одну годину назад. Це можна зробити заздалегідь увечері. А час на гаджетах зміниться автоматично.

Варто зазначити, що депутати не раз виступали за скасування переведення часу, оскільки економічно це виявилося таки невигідним. Більше того, страждає організм людини, багато хто з українців відчуває стрес (особливо при переході на "літній час").

Перехід на зимовий час, фото з вільних джерел
Перехід на зимовий час, фото з вільних джерел

Окремо для українців накладається і війна з Росії, а саме - можливі відгалуження світла. Адже після переведення часу на годиннику буде умовних 4 години дня, а от за вікном уже буліт темнітиме.

Зауважимо, що понад 80 країн переводять годинник, але вже багато років обговорюється можливість скасування традиційного підходу до прийнятої методології. Вперше годинник запропонував перекласти в 1784 році - для економії свічок. В Україні годинник почав перекладати з 1981 року – щоб люди мали більше можливостей працювати і менше використовувати штучне освітлення.

Нагадаємо, що вірний друг України Вахтанг Кікабідзе захопився мужнім народом нашої держави: Зеленський – справжній мужик.