В Україні кожен, хто не може зрозуміти комунальні послуги, має можливість оформити субсидію.

Звичайно, такий варіант дуже допомагає пережити важкі часи, особливо коли з приходом холодів починають приходити платіжки за опалення. Однак зараз Пенсійний Фонд звернувся до всіх українців і озвучив важливий нюанс, який бажає знати кожен.

Субсидії для українців
Субсидії для українців

Хто може подати заяву на субсидію:

  • один із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, а якщо поділені особові рахунки, то кожен, на кого відкритий рахунок;
  • людина, яка не зареєстрована в житловому приміщенні, але фактично проживає в ній на підставі договору оренди або рішення суду;
  • внутрішньо переміщені українці, які не зареєстровані у житлі, але фактично проживають у ньому без договору оренди;
  • індивідуальний забудовник, будинок якого не прийнято в експлуатацію, у разі коли йому нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

В Україні спростили оформлення субсидії, і тепер людині не потрібно збирати пакет документів. Достатньо подати заяви, а всі дані буде зібрано ПФУ з державних реєстрів.

Субсидія
Субсидія

Нагадаємо, що важливо для тих, хто має бойлер: Центр комунального сервісу просить терміново перевірити лічильники, встигніть до жовтня.

Раніше ми повідомляли, що українка викликала комунальників, щоби замінити пломбу на лічильнику, а їй виписали штраф на 15 тисяч: що вирішив суд.

Також стало відомо, що новий штам коронавірусу "Пірола" може посадити весь світ знову на карантин: вакцина не діє.