Минулого року, після того, як розпочалася повномашстабна війна, ціни на яйця в Україні злетіли просто до неба.

Також "позолотіли" гречка та сіль. І все це зрозуміло, адже, по-перше, був їхній дефіцит, по-друге, люї греблі ці продукти, як суміші. Зараз на рику поки що спостерігається зниження цін на гречку, а ось яйця вже не так радують. Пропонуємо вам ознайомитись із цінниками у популярних супермаркетах. У цьому нам допоможуть дані порталуМінфін.

курячі яйця
курячі яйця

Варто зазначити, що до цього моменту кілька місяців поспіль ціни на яйця лише знижувалися.

Яйця курячі "Квочка" коштують у середньому 50,99 грн. за десяток, хоча минулого місяця вартість становила 47,33 грн. "Ясенсвіт" продають у середньому за 51,83 грн. замість 48,72 грн.

Найдешевше цей популярний продукт можна придбати в Ашані, але хочемо нагадати нашим читачам, що ця мережа супермаркетів не вивела свій бізнес з росії, тому вкотре замисліться, чи варто там купувати щось.

Ціни на яйця в жовтні 2023 року, дані Мінфіну
Ціни на яйця в жовтні 2023 року, дані Мінфіну

Раніше в Державній службі статистики зазначали, що найбільше у вересні порівняно із серпнем подорожчали саме яйця — ціни збільшилися на 35,4%, а у жовтні зростання продовжилося.

Нагадаємо, що з'їв – і тиждень на унітазі: в українських супермаркетах з'явився небезпечний продукт, запам'ятайте та не беріть.

Раніше ми повідомляли, що якщо вам хоч раз говорили "ні здачі", то ваші права порушувалися: як супермаркети обманюють українців.