Поза сумнівом, в Україні пенсіонерам дуже рідко вистачає виплат від держави для нормального життя.

Звісно, ​​у такі моменти дуже доречною є різна допомога. Ось і зараз у літніх людей з'явилася можливість отримати соцдопомогу для оплати комуналки. Як це зробити та які документи потрібні читайте нижче.

Пенсіонер
Пенсіонер

Для непрацюючих пенсіонерів, які мешкають у домогосподарстві одні, потрібно буде подати тільки заяву та декларацію про доходи. Проте, для інших категорій пенсіонерів такого пакету документів буде недостатньо. Про це пише видання "На пенсії".

Деякі пенсіонери, які не працюють, повинні подавати розширений пакет документів на отримання житлової субсидії. Це стосується пенсіонерів, які мешкають одних, але при цьому в домогосподарстві прописані ще особи, крім них. У такому разі, крім довідки про доходи та заяви, варто подати документи, що підтверджують факт, що, крім пенсіонера, там ніхто більше не проживає.

тарифи, комуналка, абонплата
тарифи, комуналка, абонплата

Для отримання такої допомоги слід звертатися до регіонального підрозділу Пенсійного фонду. Заяву можна скласти на місці, а про надання такої допомоги можна дізнатися фактично у підрозділі, або ж на офіційному сайті Міністерства соціальної політики.

При поході до Пенсійного фонду не забудьте захопити із собою посвідчення особи.

Нагадаємо, що отримуєте "зарплату у конвертах" - заплатите штраф 67 тисяч гривень: українців попередили про санкції.

Раніше ми повідомляли, що Україна цього місяця переходить на "зимовий" час: коли і куди крутити стрілки годинника.