Щомісяця українці оплачують вартість комунальних послуг і ця сума вражаюча та забирає левову частину бюджету кожного

Тим більше прикро дізнаватись, що деякі з нас, як виявляється, переплачують. Це стосується оплати газу. Чому так відбувається і що з цим робити читайте далі.

Нафтогаз, фото із вільних джерел
Нафтогаз, фото із вільних джерел

Це стало відомо завдяки запиту одного з українців у коментарях до публікацій Нафтогазу до Фейсбуку.

Деякі облгази в Україні переходять під контроль Групи "Нафтогаз", через що нерідко страждають споживачі. Деякі люди скаржаться, що рахунки "подвоюють", надсилаючи їх тим, хто вже сплатив послуги наперед.

" За всі комунальні послуги здійснюється оплата згідно з рахунками за попередній місяць. І лише оплата за доставку газу здійснюється заздалегідь. Багато користувачів сплатили у серпні за доставку газу у вересні облгазам. А створені газорозподільні мережі знову виставляють рахунки за доставку за вересень", - скаржиться українець . .

Тарифи на комуналку в Україні
Тарифи на комуналку в Україні

Через зміни виходить, що деяким клієнтам потрібно двічі платити за розподіл газу. При цьому дехто проплатив послуги до кінця року і не розуміє, як повернути гроші.

" Виходить, що користувачам потрібно платити двічі. Деякі користувачі вже проплатили за доставку до кінця року. Потрібно вирішити це питання ", - додав українець.

Прикро, що у "Нафтогазі" не відповіли, як споживачі можуть вирішити це питання, а просто уточнили у чоловіка його дані, щоби перевірити інформацію.

Скарга на Нафтогаз
Скарга на Нафтогаз

Нагадаємо, що "Нафтогаз" ігнорує свідчення лічильників, які передають українці: у компанії пояснили, чому так.

Раніше ми повідомляли, що "газовий блекаут" в Україні можливий: у "Нафтогазі" попередили українців не лише про відключення світла.