Усі люди, які стоять "за кермом" України, розуміють, в якій небезпеці знаходяться щодня.

У ГУР неодноразово розповідали, що на Президента України Володимира Зеленського кілька разів готувалися замахи. Глава розвідки Буданов теж казав, що йому навіть честь, що йде полювання на його голову. Зараз же дісталися Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Валерій Залужний
Валерій Залужний

Точніше не до нього конкретно, а до його помічника. Стало відомо, що 6 листопада вдома в Київській області (с. Чайки) від детонації невідомого предмета загинув помічник Залужного під час відкриття подарунка. Про це повідомляє видання "Еспресо".

За словами дружини, чоловік прийшов із подарунками на день народження. Під час відкриття одного з них стався вибух. Ймовірно, це була коробка з пляшкою та чарками.

39-річного чоловіка загинув на місці, а його 13-річного сина із незграбними пораненнями доправили до лікарні. У помічника Залужного залишилася дружина та четверо дітей.

Перше фото з місця загибелі помічника Залужного
Перше фото з місця загибелі помічника Залужного

Сам Валерій Залужний вже відреагував на трагічну загибель. За його словами, вибух стався під час того, коли він відкривав один із подарунків, які отримав на День народження.

Пост Валерія Залужного про загибель помічника
Пост Валерія Залужного про загибель помічника

ОНОВЛЕНО: Джерела в правоохоронних органах зазначають, що помічник Залужного Геннадій Частяков загинув внаслідок нещасного випадку. Причиною смерті став вибух гранати.

Нагадаємо, що 12-річна дівчинка збирала гроші для ЗСУ, але на неї напав українець, щоб забрати гроші: застосував силу "по помилці".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський пояснив слова Залужного про глухий кут у війні: "Бувало складніше. Ситуація не патова".