Оплата комунальних послуг забирає левову частину бюджету багатьох українців.

Звичайно, тоді в хід йдуть субсидії та різні пільги. Не винятком стали і вдови наших військових, які теж мають таку допомогу від держави. Як її отримати – читайте нижче.

Військовий ЗСУ, фото: ukrainci.com.ua
Військовий ЗСУ, фото: ukrainci.com.ua

Про це розповіла позаштатний юрист Вікторія Гусакова.видання "На пенсії".

Так, вдові загиблого військовослужбовця надається низка пільг, серед яких і 50% знижка на оплату комунальних послуг.

Зокрема, пільга надається на такі послуги:

з управління багатоквартирним будинком;

щодо постачання та розподілу природного газу, електричної та теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;

на оплату абонентського обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, у якому створено об'єднання співвласників, житлово-будівельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальні послуги у такому будинку;

на придбання твердого палива та скрапленого газу (за наявності у житловому приміщенні пічного опалення).

Тарифи на комуналку в Україні
Тарифи на комуналку в Україні

Як зазначається, при розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку, та додатково 10,5 кв. м на сім'ю.

У тому випадку, якщо вдова непрацездатна і її сім'я складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалення житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі.

Нагадаємо, що заплатив у кафе та повернув гроші назад: ПриватБанк запустив вигідну акцію для клієнтів.

Раніше ми повідомляли, що без Олів'є на Новий рік: у супермаркетах скоро злетять ціни на яйця, а хліб шокує вартістю.