Чим більше розвиваються технології у світі, тим більше згодом з'являється різних шахраїв.

Вони навчилися діяти так хитро, що не завжди навіть досвідчений українець розуміє, що він уже "на гачку" і будь-якої хвилини може втратити свої гроші. Ось про таких з шахраїв і попередили в компанії "Київстар", адже послугами саме цього оператора користується більшість українців. Про це повідомила прес-служба компанії у Фейсбуку.

Київстар, фото із вільних джерел
Київстар, фото із вільних джерел

Так, Київстар попередили, що шахраї можуть дзвонити по телефону з невідомого номера, представляючись при цьому співробітником оператора. При цьому співрозмовник пропонує отримати додаткові послуги, перейти на найкращий стандарт зв'язку. Для цього вони просять назвати код із попередньо відправленого SMS або останні цифри номера, з якого вам за хвилину телефонують.

"Так роблять тільки шахраї! Ми ніколи не телефонуємо абонентам з проханням назвати персональні дані, коди SMS-повідомлень, дані банківської картки або паролі" , - зазначили в компанії.

мобільний телефон
мобільний телефон

При цьому у Київстар рекомендують у разі, якщо ви отримали подібний виклик, виконати такі дії:

  • негайно кладіть трубку;
  • не називайте одноразові паролі із SMS;
  • не повідомляйте дані про вхідні дзвінки незнайомцям;

  • якщо до вас звернулися до месенджерів, припиніть спілкування;

  • зателефонуйте на нашу гарячу лінію та повідомте номер шахрая.

Нагадаємо, що за переказ батькові – блокування рахунку: як можна втратити доступ до грошей.

Раніше ми повідомляли, що скажіть усім своїм знайомим, у monobank розкрили аферу, яка залишила без грошей понад 3 тисячі людей.