Навчальний процес уже кілька років в Україні триває не так, як усі звикли. Тепер замість ЗНО складається Національний мульти предметний тест.

У МОН вже опублікували графік його проведення у 2024 році і всі можуть ознайомитися з ним та розпочинати підготовку. Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Студенти, університет, фото: ДТЕУ
Студенти, університет, фото: ДТЕУ

Так, українці складатимуть основну сесію національного мультипредметного тесту з 14 травня до 25 червня. Додаткова пройде з 11 до 19 липня. При цьому подати заявку на участь необхідно з 14 березня по 11 квітня включно.

Як зазначається, результати учасники отримають у персональних кабінетах до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

Зокрема, до 15 квітня зареєстровані учасники в персональному кабінеті матимуть змогу змінити населений пункт України/ за кордоном, в якому бажають пройти НМТ або обрати інший предмет.

З 10 по 15 травня українці, які не змогли скласти тест із поважних причин або їм відмовили у реєстрації, зможуть зареєструватися для проходження іспиту під час додаткових сесій. А ось зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

У свою чергу 8 травня учасники основних сесій національного мультипредметного тесту зможуть завантажити запрошення із зазначеною датою, часом та місцем проведення іспиту. У Міносвіти зазначили, що він буде доступний у персональному кабінеті.

Учасники додаткової сесії зможуть дізнатись дату, час та місце проведення тестування з 8 липня.

Розклад НМТ у 2024 році
Розклад НМТ у 2024 році

Нагадаємо, яких пенсіонерів моментально позбавлять субсидій: доведеться тягнути на одну пенсію?

Раніше ми повідомляли, що мобілізація студентів: кого можуть призвати до ЗСУ після закінчення холодів.