В Україні є більша кількість шахраїв і повномашстабна війна їх не те, що не зупиняє, а навіть дає їм нові шляхи для своїх афер.

Зараз стало відомо, що вони взагалі не мають совісті і дісталися тих, кого чіпати в принципі має бути соромно – до родичів полонених.

Обмін полоненими, фото: Офіс Президента
Обмін полоненими, фото: Офіс Президента

Негідники пропонують за винагороду "включити" військовополонених до списків на обмін. Про це пише омбудсмен Дмитро Лубинець у Телеграм-каналі.

Зловмисники звертаються до сімей військовополонених, пропонуючи за грошову винагороду "включити" їх рідних до списків на обмін або "прискорити" процес обміну конкретного військовослужбовця.

І тому вони навіть зламують сторінки посадових осіб державні органи у соціальних мережах. На жаль, нещодавно шахраї зламали акаунти працівників Офісу Омбудсмана.

Неблагочестиві нібито від імені цих працівників надсилали "прохання" позичити певну суму грошей громадянам, з якими відбувалося спілкування щодо їх звернень до Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини.

"Працівники нашого інституту сумлінно виконують свої посадові обов'язки в умовах військового стану і ніколи не висловлювали заявникам будь-яких прохань, у тому числі й грошового характеру", - зазначив Лубинець.

Шахраї
Шахраї

За такі дії шахраям передбачено покарання відповідно до законодавства України.

Нагадаємо про НМТ-2024: майбутнім абітурієнтам показали графік проходження тесту для вступу до ВНЗ.

Раніше ми повідомляли, що Гончаренко вже обіцяє, що ЗСУ воюватимуть за США в Китаї чи Ірані.