Субсидії допомагають малозабезпеченим українцям у постійному тренді підвищення цін на все. Звісно, ​​з початком повномашстабної війни ситуація лише посилилася.

Сейчес стало відомо, що в Україні з'явиться новий вид субсилії, які теж може допомогти тим, хто зазнає фінансових труднощів.

Скасування субсидій: скрін з відео
Скасування субсидій: скрін з відео

Новий вид субсидії має покрити витрати на оренду майна. Як повідомили у Мінсоцполітики, йдеться про ще один вид допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Така допомога отримає назву субсидія на оренду житла та буде реалізована протягом двох років. Зазначається, що допомога розраховуватиметься з урахуванням коефіцієнта можливості регіону та його економічного розвитку.

Якщо оренда житла у цьому регіоні дорожча, то й сума субсидії буде більшою.

"За даними дослідження, яке за нашим замовленням провела аналітична компанія CEDOS за підтримки Ради Європи, ціни на житло в Києві на 22% вищі за середні по країні, в Закарпатті - вище в 2,5 рази, а в Миколаєві - нижче на 30-35 %. Найнижчі ціни у Чернігівському, Сумському, Харківському та Херсонському регіоні" , - йдеться у повідомленні.

Субсидія
Субсидія

Крім того, враховуватимуться і додаткові чинники: кількість членів сім'ї або рівень доходу домогосподарства.

"Чим нижчі доходи, тим вищий відсоток вартості оренди покриватиме субсидія" , - коментують проект у Мінсоцполітиці.

Поки що проект рішення уряду перебуває на узгодженні. Якщо його буде затверджено, то перші субсидіанти зможуть отримати гроші на підтримку вже в червні цього року.

Нагадаємо, що всім 11-класникам слід зробити негайно: в Україні розпочалася реєстрація на НМТ.

Раніше ми повідомляли, що головні виплати скасують уже навесні: названо категорії українців, яких позбавлять грошей.